Moda

Trend Mikro-mini tylko dla szczupłych osób?

Trend mikro-mini zawojował rynek modowy. Okazuje się, że coraz częściej sięgają po nie panie odważne oraz pewne siebie. To rozwiązanie nie tylko dla szczupłych osób, gdyż coraz częściej nawet bardziej puszyste kobiety stawiają na odsłanianie swoich wdzięków. Co to jest trend mikro-mini? Jakie ma zalety? Czy warto postawić na mikro topy i inne krótkie bluzeczki? Gdzie można kupić taką odzież?

Co to jest trend mikro-mini?

Trend mikro-mini kojarzy nam się z młodymi paniami, które chętnie odsłaniają swoje ciało. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w letnim okresie, kiedy stawiamy na odzież przewiewną i krótką. Mikro mini to ciuchy, które są niezwykle krótkie. Obejmują one zarówno spódniczki, topy, jak i szorty. Oczywiście nie każdy lubi tak odsłaniać swoje ciało, jednak nie zmienia to faktu, że moda tego typu zyskuje coraz większą popularność, także w naszym kraju. Modowe inspiracje są czerpane z wybiegów mody, blogów i forów dyskusyjnych. Ultrakrótkie spódniczki zawojowały ulice w letnim okresie. Na szczęście taka moda, jeśli ją odpowiednio dopasujemy, jest dobrana w zasadzie do każdej figury. 

Moda mikromini

Styl mikromini ma swoje korzenie w latach 50 ubiegłego wieku. Stał się znany dzięki hollywoodzkim aktorkom i modelkom, które zaczęły nosić krótkie szorty, mikro topy i ultrakrótkie spódniczki. Także w latach 60 ultrakrótka długość zyskała uznanie. Potem na wiele lat zapomniano o takich ciuchach, aby teraz powrócić ze zdwojoną siłą. W XXI wieku aktorki i inne gwiazdy zaczęły nosić mocno wyeksponowane nogi i brzuch, co przyciąga uwagę. Dzisiaj nikogo nie dziwi już moda mikromini, jaka cieszy się ogromnym uznaniem wśród odważnych i pewnych siebie pań. 

Mikro-mini dla szczupłych

Faktem jest, że częściej osoby szczupłe stawiają na krótkie bluzeczki i spódniczki. Nie oznacza to jednak, że nieco większe panie nie mogą także postawić na wygodne i modne ciuchy. Na szczęście projektanci tworzą szereg ciekawych rozwiązań, jakie zadowolą każdą klientkę. Plusem jest fakt, że zakupu takich ciuchów dokonamy w internetowym sklepie. Bez wychodzenia z domu zamówimy krótkie topy, szorty i spódniczki mini, które na stałe zagoszczą w naszej garderobie. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzimy czas i koszty, nie martwiąc się staniem w kolejkach sklepowych. 

Ultra-krótkie spódniczki

Jakie zalety mają tak krótkie spódniczki? Przede wszystkim pozwalają doskonale wyeksponować długie i szczupłe nogi. Na rynku znajdziemy sporo fasonów i wzorów, jakie dopasujemy do swoich oczekiwań. W zestawieniu z kusą bluzeczką i sandałkami letnia stylizacja wypadnie bardzo dobrze. Moda mikromini powraca na salony i szybko zyskuje coraz większą popularność. Mimo niełatwych początków aktualnie ten trend cały czas się rozwija. Mikro topy i krótkie szorty nie muszą być nudne i wykorzystywane jedynie przez szczupłe kobiety. Jeśli nie do końca wiemy, jak dobrać stylizację, poprośmy o pomoc sprzedawcę w sklepie. Doświadczona osoba nakieruje nas na najlepsze rozwiązanie, jakie pozwoli ukazać atuty sylwetki. 

0 %