Uroda

Fryzura na boba – komu pasuje?

Co to jest fryzura na boba?

Ponadczasowa, łatwa w stylizacji, uniwersalna fryzura, którą może nosić każda kobieta niezależnie od wieku. Cięcie pasujące do wszystkich kształtów twarzy, choć panie ze szczupłymi twarzami powinny dobrze dobrać długość tej fryzury. Odpowiednio obcięte włosy układają się same po delikatnym nabłyszczeniu oraz rozczesaniu. Fryzura na boba charakteryzuje się dłuższym przodem, a krótszym tyłem, dlatego dzięki takiemu cięciu włosy zyskują odpowiednią objętość. Wydawać by się mogło, że codziennie musimy wyglądać tak samo. Jest to jednak błędne założenie, ponieważ przy tego typu cięciu włosy dobrze prezentują się wyprostowane, polokowane, czy pofalowane, co daje szereg ciekawych możliwości stylizacyjnych.

Damska fryzura na boba dla niezdecydowanych

Jeśli jesteś jedną z osób, które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, ale jednak boisz się mocnego cięcia, to tak zwany long bob, czyli fryzura na długiego boba może Ci się spodobać. Jest to nieco dłuższa wersja klasycznego boba, bo włosy sięgają długością mniej więcej do ramion. Dodatkowo będzie to idealne rozwiązanie dla posiadaczek dobrze układających się włosów. Wystarczy nałożyć olejek bądź balsam i jesteś gotowa do wyjścia. Jeżeli natomiast masz więcej czasu, wilgotne włosy wysusz przy pomocy okrągłej szczotki, następnie pofaluj za pomocą lokówki bądź prostownicy. Dzięki temu uzyskasz efekt zwiewnych, lekkich i naturalnych włosów, pięknie układających się na wietrze. Long bob to fryzura dedykowana kobietom, które chcą mieć krótsze włosy, ale wciąż brakuje im odwagi na mocne cięcie. 

Krótkie cięcie

Paniom zdecydowanym i dobrze czującym się w odważniejszym cięciu, krótka fryzura na boba z pewnością przypadnie do gustu. Tak samo jak w przypadku long boba, włosy układają się same, dlatego to fryzura niewymagająca stania godzinami przed lustrem. Przy tak krótkim cięciu włosy są widocznie pocieniowane, tj. z przodu sięgają do brody, a tył jest odpowiednio przystrzyżony. 

Fryzura na boba z grzywką

Dzięki uniwersalności tej fryzury można pozwolić sobie na dodanie grzywki. Grzywka dobrze sprawdzi się zarówno w krótszym, jak i dłuższym cięciu. Możesz mieć taką grzywkę, którą ułożysz swobodnie na bok. Grzywka nadaje lekkości przy pofalowanych włosach, a delikatne cięcie idealnie się układa. Damski bob z grzywką to połączenie pełne objętości i naturalnego wyglądu. Grzywkę możesz ułożyć w taki sposób, na jaki masz w danej chwili ochotę, oraz w jakim najlepiej się czujesz. 

Bob jako ponadczasowa fryzura

Tak jak wspomniano wyżej, bob to fryzura, która sama się układa, dzięki czemu stała się ponadczasową formą cięcia, która będzie widoczna zawsze na głowach wielu kobiet. Możliwości układania jest wiele, włosy fantastycznie prezentują się proste, delikatnie pofalowane, mocno kręcone, a także z grzywką i bez niej. Każda kobieta ma możliwość dobrania odpowiedniej wersji boba do swoich preferencji. Również podczas koloryzacji boba istnieje wiele możliwości. Delikatne refleksy, jednolity kolor, czy kolorowe końcówki wyglądają efektownie na włosach. Dla kogo fryzura na boba będzie odpowiednia? Dla każdego, ponieważ stylizacja ta daje ogrom możliwości jej układania i koloryzacji, dlatego tak wiele Pań wciąż się na nią decyduje. 

0 %